air wick fm 250ml winter berry zapas leśne owoce

Producent: RECKITT HOME

Dostępność: Od ręki

Stany magazynowe: 0 szt

Dostawa już od: 15,99 PLN

16,48 PLN / szt 21,24 PLN

Powiadom mnie o dostępności

Opis

Air Wick Freshmatic Zimowe Konfitury 250 ml - Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza Winter Berries

 

Zalety produktu:

  • ORYGINALNY wkład do Automatycznego Odświeżacza Powietrza Freshmatic
  • zapach słodkich zimowych konfitur
  • neutralizuje nieprzyjemne zapachy
  • uwalnia nawet 2400 dawek zapachu
  • zapach wystarcza nawet na 60 dni*

 

Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów i zainspiruj się słodkim aromatem zimowych konfitur, które pamiętasz z dzieciństwa. Zapach, który przywoła najpiękniejsze wspomnienia z zacisza rodzinego domu. Wkład uwalnia nawet 2400 dawek zapachu. Wystarczy, że włożysz go do urządzenia, wybierzesz odpowiednią intensywność zapachu (jedną z trzech), ustawisz Air Wick Freshmatic w dowolnym miejscu (min. 2 metry nad ziemią) i możesz cieszyć się dyskretnym aromatem nawet przez 60 dni.*

*W oparciu o najniższy poziom intensywności zapachu.

 

Zapach Air Wick Freshmatic Zimowe Konfitury należy do kolekcji Essential Oils której kompozycje zapachowe zostały zainspirowane naturalnymi esencjami pochodzącymi z owoców, kwiatów i roślin, aby stworzyć wyjątkowy nastrój w Twoim domu.

 

Sposób użycia:

Przed użyciem zapoznaj się ze środkami ostrożności i instrukcją, którą zachowaj. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone (przełącznik w pozycji „OFF”) zanim przystąpisz do założenia wkładu uzupełniającego. Przy włączaniu skieruj wylot dyfuzora z dala od twarzy. Po włączeniu dyfuzor zadziała automatycznie po 15 sekundach. Ze względów bezpieczeństwa przeczytaj uważnie i stosuj instrukcję obsługi umieszczoną na puszce z aerozolem i na opakowaniu urządzenia Freshmatic. Nie kieruj urządzenia bezpośrednio na pożywienie, tkaniny lub powierzchnie. W przypadku kontaktu z powierzchnią, natychmiast przetrzyj powierzchnię wilgotną szmatką.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Kod towaru
AIRWICK FM 250 W. BERRY
Identyfikator
4412
Symbol
Kod EAN
5900627091847
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)