dr. beckmann 2x50g - proszek do usuwania kamienia z pralek i zmywarek.

Producent: DR BECKMANN

Dostępność: Od ręki

Stany magazynowe: 0 szt

Dostawa już od: 15,99 PLN

12,60 PLN / szt 16,24 PLN

Powiadom mnie o dostępności

Opis

DR. BECKMANN 2x50g - proszek do usuwania kamienia z pralek i zmywarek.

 

Dr. Beckmann odkamieniacz 2x50g to profesjonalny preparat do kompleksowego czyszczenia pralek i zmywarek. Usuwa kamień, brud, nieprzyjemne zapachy oraz chroni mechanizm i elementy grzejne urządzenia. Składniki opóźniające procesy korozji chronią elementy metalowe. Pomaga zachować sprawne i prawidłowe działanie pralki i zmywarki przez długi czas. Zawiera kwas jabłkowy.

 

ZASTOSOWANIE:

 

Pralka:- Stosować odkamieniacz w pustej pralce bez prania- Odciąć górny brzeg saszetki i wstawić saszetkę bezpośrednio do bębna pralki- Wybrać program główny i ustawić temperaturę minimum 60⁰C- Uruchomić pralkę, wykonać kompletny program i wyjąć saszetkę- Usuwać kamień w pralce w zależności od częstotliwości użytkowania i twardości wody 2-4 razy w roku. - W przypadku pralek o pojemności powyżej 4,5 kg użyć 2 saszetek (całe opakowanie)Nie stosować odkamieniacza w połączeniu z innymi środkami.

 

Zmywarka:

 

- Stosować wyłącznie na pustą zmywarkę- Odciąć górny brzeg saszetki i wsypać do pojemnika na proszek/tabletkę- Pozostałą cześć z saszetki wsypać bezpośrednio do zmywarki na dno- ustawić program auto lub program minimum 60stC bez zmywania wstępnego- Używaj czyścika regularnie dla optymalnej sprawności zmywarki

 

POCHODZENIE: Dr. BECKMANN GmbH, NIEMCY

 

 

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Kod towaru
DR B MASCHINEN ENTKAL 2X50
Identyfikator
3249
Symbol
Kod EAN
4008455018911
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)