dr beckmann kaffemaschinen reinigungs tabs, 6 sztuk tabletki do czyszczenia ekspresu, czajnika

DR BECKMANN KAFFEMASCHINEN REINIGUNGS TABS, 6 SZTUK TABLETKI DO CZYSZCZENIA EKSPRESU, CZAJNIKA

Producent: DR BECKMANN

Dostępność: Od ręki

Stany magazynowe: 0 szt

Dostawa już od: 15,99 PLN

15,51 PLN / szt 19,99 PLN

Powiadom mnie o dostępności
DR BECKMANN KAFFEMASCHINEN REINIGUNGS TABS, 6 SZTUK TABLETKI DO CZYSZCZENIA EKSPRESU, CZAJNIKA

Opis

Dr Beckmann Kaffemaschinen Reinigungs Tabs 6 sztuk.

 

Jeśli chcesz cieszyć się doskonałym smakiem kawy i jednocześnie przedłużyć żywotność swojego ekspresu do kawy, pamiętaj o jego regularnym czyszczeniu. Za każdym razem, kiedy korzystasz z ekspresu, na jego częściach osadza się tłuszcz i olej z kawy, który może negatywnie wpłynąć na poprawne funkcjonowanie sprzętu. Tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy Dr. Beckmann usuwają osad z kawy i niezawodnie chronią Twój ekspres.

 

Sposób Użycia:Ekspresy automatyczne dodatkowym pojemnikiem na kawę rozpuszczalną

 

Włóż tabletkę do pojemnika na kawę rozpuszczalną, umieść filiżankę pod dyszą i włącz program do robienia kawy rozpuszczalnej. Po zapełnieniu filiżanki do połowy wodą wyłącz urządzenie na 8 minut (wyłącznik główny), następnie włącz jeszcze raz i dokończ program. Powtórz tę procedurę co najmniej 3 razy. Następnie wyjmij zespół do parzenia i dokładnie wypłucz pod bieżącą wodą. Przed ponownym korzystaniem z urządzenia jeszcze raz przepuść dwie szklanki wody bez wsypywania kawy rozpuszczalnej.

 

Ekspresy bez pojemnika na kawę

 

Rozpuść tabletkę w naczyniu z ciepłą wodą. Wyjmij zespół do parzenia. Wyczyść sitka i dyszę za pomocą gąbki lub pędzelka namoczonego w przygotowanym roztworze, zostaw za 5 minut, aby produkt mógł zadziałać. Powtórz ten zabieg co najmniej 3 razy. Następnie dokładnie wypłucz zespół do parzenia pod bieżącą wodą i włóż z powrotem do ekspresu. W celu wyczyszczenia tacki na skapującą wodę (w wyżej wymienionych typach urządzeń) połóż jedną tabletkę na tacce i wypełnij wodą do 2/3 wysokości. Zostaw na ok. 30 minut, a następnie dokładnie wypłucz.

 

Ekspresy Kolbowe

 

Przed rozpoczęciem czyszczenia wyłącz ekspres i poczekaj, aż ostygnie. Wyjmij głowicę do zaparzania, sitka oraz kolbę i włóż do naczynia. Dodaj tabletkę i zalej ciepłą wodą. Po ok. 30 minutach namaczania wypłucz wszystkie części pod bieżącą wodą i włóż z powrotem do urządzenia. Przed skorzystaniem z ekspresu przepuść jedną filiżankę wody.

 

Termosy / Dzbanki na Kawę

 

Włóż tabletkę do termosu lub dzbanka na kawę, zalej wodą do 2/3 wysokości i odczekaj 30 minut, a następnie dokładnie wypłucz.

 

Pamiętaj o dokładnym przestrzeganiu zaleceń producenta Twojego ekspresu do kawy.

 

POCHODZENIE: Dr. BECKMANN GmbH, NIEMCY

 

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Kod towaru
DR B KAFFEMASCHINEN 6
Identyfikator
3248
Symbol
Kod EAN
4008455028712
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)