heitmann reine citronen 500ml - odkamieniacz w płynie

HEITMANN REINE CITRONEN 500ML - ODKAMIENIACZ W PŁYNIE

Producent: HEITMANN

Dostępność: Od ręki

Stany magazynowe: 0 szt

Dostawa już od: 15,99 PLN

13,57 PLN / szt 17,49 PLN

Powiadom mnie o dostępności
HEITMANN REINE CITRONEN 500ML - ODKAMIENIACZ W PŁYNIE

Opis

HEITMANN REINE CITRONEN 500ML ODKAMIENIACZ W PŁYNIE DO WSZYSTKICH SPRZĘTÓW AGD

 

Szybki i silny odkamieniacz. Wygodny w dozowaniu. Do gruntownego odkamieniania ekspresów do kawy i ekspresów na kapsułki, czajników elektrycznych, urządzeń do podgrzewania wody, urządzeń do gotowania jajek, czajników itp.

 

Sprawdzona tolerancja materiałowa i skuteczność. Dopuszczony do kontaktu ze środkami spożywczymi. Nieszkodliwy dla środowiska, jest w pełni biodegradowalny.

 

UWAGI:

 

Należy postępować zgodnie z instrukcją producenta urządzenia. Rozlany roztwór odkamieniacza natychmiast wytrzeć. Nie jest przeznaczony do emalii, powierzchni marmurowych i powierzchni wrażliwych na działanie kwasu. Należy postępować zgodnie z instrukcją producenta urządzenia

 

UWAGA:

 

Zalecamy stosowanie gumowych rękawiczek ponieważ roztwór sody wysusza skórę. Przed zastosowaniem na powierzchniach wrażliwych należy przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu. Należy przestrzegać zaleceń producenta dotyczących czyszczenia. Produkt   nie nadaje się do powierzchni wrażliwych na działanie środków zasadowych np. aluminium. Nie jest odpowiedni do tkanin z wełny oraz jedwabiu i tkanin wymagających ochrony koloru .

 

POCHODZENIE: HEITMANN, GERMANY

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Kod towaru
HEITMANN BIO 500ML CITONEN
Identyfikator
4378
Symbol
Kod EAN
4052400033566
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)